طراحی سایت

realistic 3d advert with laptop 79603 1257

طراحی سایت حرفه ای

طراحی سایت حرفه ای متناسب با نوع کسب و کار شما با تیم I.T.O امکان پذیر است. ساخت وب سایت امروزه بسیار اهمیت پیدا کرده است. زیرا بسیاری از مشتریان شما در فضای آنلاین حضور دارند که شما میتوانید با دارا بودن سایت حرفه ای یک پل ارتباطی قوی میان کسب و کار و مخاطبان خود ایجاد کنید. 

لازم به ذکر است که طراحی وب سایت به دو صورت اختصاصی یا با استفاده از CMS مانند وردپرس انجام میشود. در ادامه متوجه خواهید شد که تفاوت طراحی سایت اختصاصی با طراحی وب سایت وردپرسی چه است که بتوانید مطابق با کسب و کار خود یک نوع شیوه ساخت سایت را انتخاب کنید.

قیمت طراحی سایت
ساخت سایت حرفه ای
طراحی سایت 7

طراحی سایت حرفه ای

وب سایت زیبا و حرفه ای با داشتن تمامی امکانات و ویژگی های موردنیاز کسب و کار شما میتواند کمک کننده در پیشبرد اهداف تجارت شما در بستر فضای وب باشد.

ساخت سایت کاربردی
ساخت سایت کاربردی

ساخت سایت کاربردی

وب سایت شما باید در عین موثر بودن کاربردی نیز باشد تا بتواند کمکی به شما بکند. در غیر این صورت یک سایا هر چقدر هم زیبا و حرفه ای باشد اگر همراه با استراتژی مناسب نباشد نمیتواند کمکی به شما کند.

برندسازی با سایت
برندسازی با سایت

برندسازی با سایت

مطابق با هر نوع برند و کسب و کاری باید وب سایت شما راه اندازی شود. ساخت سایت باید به گونه ای باشد که هویت برند همراه با باورها و ارزش هایی را که دارد را بتواند نشان دهد.

انواع طراحی وب سایت برای کسب و کارها

ما انواع طراحی سایت برای مشاغل و کسب و کارها را به صورت اختصاصی و منحصر به فرد راه اندازی میکنیم…

طراحی سایت فروشگاهی

فروش آنلاین با بهترین امکانات و ویژگی ها

طراحی سایت شرکتی

طراحی وب سایت برای شرکت و سازمان ها

طراحی سایت آموزشی

این نوع سایت برای مدارس ، آموزشگاه ها

طراحی سایت املاک

ساخت سایت املاک و اجاره ویلا برای بنگاه های مشاور املاک

طراحی سایت وکالت

ساخت سایت مشاوره آنلاین وکالت برای وکلا و موسسات حقوقی

طراحی سایت پزشکی

ساخت سایت درمانی ، دندانپزشکی و بیمارستان با نوبت دهی آنلاین

طراحی سایت خدماتی

ارائه خدمات و سرویس ها به صورت آنلاین

طراحی سایت آگهی و تبلیغاتی

مشابه طراحی وب سایت دیوار و شیپور

طراحی سایت گردشگری

برای شرکت های توریستی و گردشگری

مزایای خدمات طراحی سایت در ITO

تمام آنچه که برای یک وب سایت زیبا و کاربردی نیاز دارید را با پکیج خدمات طراحی وب سایت در I.T.O خواهید داشت.

طراحی اصولی سایت

طراحان ما مطابق با کسب و کاری که دارید وب سایت منحصر به فرد و کاربردی خلق خواهند کرد که نیازهای شما را برآورده کند.

طراحی واکنشگرا

کاربران شما با هر دستگاه در هر اندازه ای که باشد میتواند وب سایت شما را به شیوه صحیح و مناسب مشاهده کند.

سرعت بالا

سرعت وب سایت بسیار مهم است که ما آن را جزو اولویت های خود در زمان ساخت وب سایت شما قرار میدهیم.

پنل مدیریت آسان

پنل مدیریت شما کاربردی و با دسترسی بسیار آسان بوده که به راحتی میتوانید سایت خود را مدیریت کنید.

رعایت استاندارهای جهانی

تمام قوانین و استانداردهای روز طراحی وب جهانی در زمان ساخت وب سایت رعایت خواهد شد

آموزش و پشتیبانی

نحوه کار و مدیریت وب سایت را به آسانی به شما آموزش داده و پاسخگوی سوالات شما هستیم

realistic 3d advert with laptop 79603 1257

چرا طراحی وب سایت با آی تی او ؟

ابزارهای کاربردی

هرآنچه که برای پیشبرد اهداف و رشد وب سایت خود نیاز دارید ما به شما ارائه داده تا برتر از رقبای خود باشید.

طراحی بر اساس اصول سئو

تمامی استانداردهای موتورهای جستجو از جمله گوگل در زمان طراحی و راه اندازی سایت شما رعایت خواهد شد.

امنیت قوی

تمامی موارد و نکات امنیتی برای وب سایت شما رعایت خواهد شد که از این بابت نگرانی نداشته باشید.

امکانات حرفه ای و کامل

تمامی امکانات و ابزارهای مدیریتی برای توسعه وب سایت خود را که نیاز دارید در دست خواهید داشت.

سفارش طراحی سایت

اهمیت طراحی سایت حرفه ای

مطابق با اصول بهینه سازی

وب سایت های زیادی روزانه راه اندازی میشوند و هدف همه آن ها جذب مشتری از طریق فضای وب است. یکی از این ابزارها که کاربران در آن جا جستجوی خود را انجام میدهند موتورهای جستجوگر از جمله گوگل است. برای دیده شدن وب سایت شما در فضای وب باید وب سایت خود را بر اساس قوانین موتورهای جستجوگر بهینه سازی کنید. سئو سایت به شما کمک میکند که وب سایت شما بر اساس جستجوی کلمات کلیدی که ممکن است مشتریان شما انجام بدهند بهینه شود.

زمانی که کاربران عبارتی را جستجو میکنند تنها به صفحه اول نتایج گوگل توجه دارند و به سراغ صفحات دیگر نمیروند. سئو سایت فرآیندی است که وب سایت شما را به رتبه های اولیه در نتایجی که میخواهید میرساند. لازمه بالا بردن رتبه یک وب سایت این است که وب سایت شما استاندارد و حرفه ای باشد تا بتواند از این گام ها عبور کند.

ساخت تصویر زیبا از برند شما

مشتریان و مخاطبانی که شما را در اینترنت پیدا میکنند اولین چیزی که مشاهده میکنند وب سایت شما است. هرچه طراحی وب سایت شما زیباتر و حرفه ای تر باشد منجر به این میشود که تصویر خوبی در ذهن افراد نقش ببندد. اگر وب سایت شما مطابق با برند شما طراحی زیبا و باکیفیتی نداشته باشد تصور خوبی نیز برای کاربران نیز ایجاد نمیکند.

از این رو طراحی سایت حرفه ای اهمیت پیدا میکند که باعث ایجاد یک تصویر اولیه تاثیرگذار در ذهن مخاطبان میشود. که نقش اصلی آن این است که این ترغیب را ایجاد میکند که مدت بیشتری در سایت شما مانده و اطلاعات بیشتری در زمینه کسب و کار شما کسب کنند. که در نهایت میتواند منجر به جذب مشتری و فروش آنلاین شما شود.

آگاهی از برند

یکی از اهداف مهم طراحی وب سایت حرفه ای برای برندسازی است. شما نیاز دارید که کاربران را به سمت خود جذب کرده و کسب و کار خود را به شیوه نوین به آن ها معرفی کنید تا هر زمان که نیاز داشتند از خدمات شما استفاده کنند.

طراحی وب سایت حرفه ای موجب میشود که نشانه و هویت برند شما در ذهن کاربر باقی بماند و بهتر شما را در خاطر بسپارد.

رقابت تنگانگ

همانطور که میدانید روز به روز به تعداد وب سایت های ثبت شده در اینترنت افزوده میشود. بسیاری از این وب سایت رقیبان شما هستند که در صدد رقابت با شما هستند. بنابراین باید بدانید که برای پیروزی در این میدان تجارت آنلاین باید خلاقیت و دانش خود را به کار بگیرید تا بتوانید بهترین خدمات رسانی را به مشتریان خود بدهید.

اولین قدم برای این کار ساخت وب سایت حرفه ای مطابق با استانداردهای سطح بالا است که باعث تمایز شما با دیگر رقبا شود. زیرا کاربران با ذهن بازتری تصمیم گیری کرده و قبل از اقدام به خرید هر سرویس یا محصولی به مقایسه خدمات رسان ها میپردازند. بنابراین شما باید در کنار بالا بردن کیفیت محصولات ، شیو خدمات رسانی خود را در بستر اینترنت نیز افزایش دهید تا سهم بیشتری از بازار را داشته باشید.

تعامل با مشتریان

در واقع هرچه توجه بیشتری به وب سایت خود بدهید کاربر نیز رفتار شما را در مشتری مداری پیش بینی خواهد کرد. اگر برای طراحی سایت حرفه ای خود وقت زیادی صرف نکنید مشتریان نیز با خود تصور میکنند که برای آن ها نیز وقت چندانی صرف نخواهید کرد.

با توجه کنید که همانطور که به ظاهر فروشگاه یا مغازه خود توجه میکنید برای اینکه جلب بیشتری کند. باید به ظاهر و کیفیت وب سایت خود نیز اهمیت دهید تا میزان اهمیت خود به کار خود را نشان دهید.

مراحل طراحی سایت در I.T.O

01 تحلیل نیازهای کاربران

ایده پردازی اولیه مطابق با نیازها و زمینه فعالیت مشتری طبق جلسات آنلاین یا حضوری با کارفرما در این گام ابتدایی اما مهم انجام میشود. در این بخش ایده های اولیه توسط مشتری مطرح میشود تا تیم طراح ما بتواند ایده های اصلی و ضروری را استخراج کرده و وب سایت را بر اساس آن ها راه اندازی کند.


02 تدوین استراتژی

تحلیل بازار و رقبا بر اساس کسب و کار و جستجو برای تدوین یک استراتژی مدرن و آسان و کارآمد در این بخش ضروری است. قبل از اقدام باید یک برنامه ریزی مناسبی انجام داد تا بر اساس آن به کیفیت و سرعت کار نیز بهبود بخشید. استراتژی باید همه جانبه بوده و خواسته های مشتری را برطرف سازد.


03 طراحی اولیه

طراحی رابط کاربری و تجربه کاربری بر اساس مخاطبان. توجه به ساختار ، اسکیما و عملکرد هر المان در وب سایت بسیار مهم است که باید تعامل میان بخش های مختلف با هم سنجیده شود. و جایگاه هر المان و صفحه در وب سایت اعم از دکمه ها ، منو ، محصولات و غیره به درستی قرار گیرد.


04 کدنویسی و اجرا

بعد از تایید مدل اولیه به مرحله کدنویسی بخش رابط کاربری و سمت سرور میرسیم که در این بخش کاربر نیز میتواند همزمان با مواردی که نیاز دارد تغییرات جزئی را به سمع و نظر برساند. زبان برنامه نویسی این بخش مطابق با نوع عملکرد وب سایت متفاوت بوده اما عموما PHP است. اجرا اولیه مطابق با خواسته مشتری است.


05 تست و بهینه سازی

بعد از راه اندازی وب سایت باید چند تست بر روی بخش های مختلف وب سایت اعمال شود تا باگ ها و ایرادات برطرف شود. بهینه سازی وب سایت در این بخش اولین گام است که سایت شما را برای موتورهای جستجو آماده میکند که توسط شرکت ما به صورت اختصاصی انجام میشود.


06 تحویل وب سایت

در این مرحله سایت به صورت لایو بوده و به شما تحویل داده میشود که میتوانید آن را مشاهده کرده و با آن کار کنید. بعد از اینکه کمی با فضای وب سایت خود آشنا شدید میتوانید موارد بیشتری که نیاز دارید را به اطلاع بخش پشتیبانی فنی ما برسانید.


07 آموزش پنل

در این بخش پنل کاربری و ادمین به صورت کامل به شما به صورت حضوری یا به صورت آنلاین آموزش داده خواهد شد. همچنین فایل ها و ویدیوهای آموزشی در مورد نحوه کارکرد بخش ادمین نیز تهیه و ارسال میشود که هر زمان که نیاز داشتید میتوانید برای رفع سوال های خود استفاده کنید.


08 پشتیبانی و توسعه

یکی از موارد مهم خرید یک محصول خدمات پس از فروش است. تیم پشتیبانی ما بر اساس نوع وب سایتی که دارید 6 ماه پشتیبانی رایگان وب سایت شما را بر عهده خواهد گرفت که مواردی که نیاز دارید برطرف شود. همچنین میتوانید امکانات بیشتری نیز به وب سایت خود اضافه کرده و سایت خود را توسعه دهید.


شرکت-طراحی-سایت-I.T.O

چرا تمامی مجموعه ها به سایت نیاز دارند ؟

طراحی وب سایت حرفه ای در I.T.O

راه اندازی یک وب سایت استاندارد و حرفه ای کمک میکند که یک میزبانی آنلاین حرفه ای در زمان ورود از کاربران خود داشته باشید.

زمانی که یک کاربر وارد وب سایت شما میشود تنها چند ثانیه فرصت دارید که توجه فرد را جلب کنید در غیر این صورت سایت شما را بسته و به سراغ وب سایت دیگری میرود. از این رو طراحی سایت حرفه ای اهمیت پیدا میکند که باعث ایجاد یک تصویر اولیه تاثیرگذار و ماندگار در ذهن مخاطبان میشود.  

طراحی فروشگاه اینترنتی طراحی سایت ارزان

شرکت آی تی او

تیم طراحی ایران تکنولوژی اوپریشن مفتخر است با تجربه 15 ساله در خدمت شما عزیزان باشد.ما با بهره بری از بهترین و باتجربه ترین تیم طراحی در تمام زمینه های دیجیتال مارکتینگ رزومه موفقی را با وجود مشکلات موجود فراهم سازیم.

تهران - اقدسیه - شمیران سنتر

دیره – نایف – روبه روی مرکز درمانی علی

hi]@ito-webdesign.com]

ارتباط با ما

تماس با ما

درباره ما

تماس با پشتیبانی

09127371388

مجله ITO

مقالات

اخبار