سئو سایت املاک

انجمن ملی مشاوران املاک اعلام کرد که 97٪ از خریداران حداقل یک بار از اینترنت در جستجوی خرید و اجاره خانه‌ استفاده کرده‌اند، و حدود نیمی از آنها در نهایت خانه‌ای را که آنلاین پیدا کرده‌اند، خریداری کرده‌اند. فقط داشتن یک وب‌سایت املاک امروزه بخشی از برد در مسابقه مشاوران املاک است. بعد از طراحی سایت املاک باید به شما اعلام کنیم که سئو سایت املاک اصلی ترین موضوعی است که باید به عنوان بنگاه دار ملکی به آن توجه داشته باشید.  

اگر در یک بازار رقابتی هستید، فقط داشتن یک وب‌ سایت ممکن است کافی نباشد. برای مشاوران املاکی که به دنبال گرفتن حداکثر نتایج هستند، باید انرژی بیشتری را صرف جلب خریداران از طریق بهینه‌سازی موتور جستجو (سئو سایت املاک) کنند.

اهمیت سئو برای مشاوران املاک

جلب ترافیک ورودی فراوان برای هر مشاغلی که به صورت آنلاین فعالیت دارند اهمیت دارد. به هرحال، می‌توان گفت که مزایای خاص حوزه‌ای مرتبط با سئو خوب برای مشاوران املاک وجود دارد.

در زیر به تعداد معدودی از آنها نگاهی می‌اندازیم:

نرخ تبدیل بهتر

یک کمپین سئو موثر میتوانید باعث افزایش ترافیک شما شود. این امکان را فراهم می‌کند که با خریداران یا فروشندگان در زمان مناسب ترتیب قرارداد داده شود. این در نتیجه منجر به نرخ‌ تبدیل بهتر و بازگشت سود بر روی سرمایه اصلی شما می‌شود.

شناخت برند بهتر

خرید یا فروش یک خانه تصمیمی بزرگ است، بنابراین افراد اغلب قبل از اینکه واقعاً بخواهند تصمیم نهایی خود را بگیرند یا با یک مشاور تماس بگیرند، به دنبال اطلاعات ملک و ویلا به صورت آنلاین می‌گردند.

در جستجوی گوگل احتمالاً با یک برند شناخته شده که در رتبه های اولیه در نتایج قرار دارد وارد مذاکره میشوند. سئو سایت املاک به شما کمک می‌کند تا برند شناخته شده ای در زمینه ملک و مستغلات شوید.

صدور صلاحیت صنعت بالا

سئو عالی همیشه به معنای افزایش سودآوری کسب ‌وکار املاک شما نیست. همچنین درباره ساخت صلاحیت و اعتبار رهبری در صنعت شما است. هر چقدر شما در حرفه ‌تان بیشتر احترام گذاشته شوید، موفق ‌تر خواهید بود.

با توجه به اهمیت سئو املاک برای موفقیت تجاری آینده خود، حالا وقت آموزش نحوه ایجاد یک استراتژی برند است.

فاکتورهای مهم در سئو سایت املاک

در ادامه چندین نکته اساسی را برای شروع در جهت صحیح معرفی می‌کنیم.

انتخاب کلمات کلیدی مناسب

اگر تازه کار هستید یا قصد بهبود یک کمپین سئو موجود را دارید، حائز اهمیت است که از کلمات کلیدی مناسب برای جلب مشتریان خرید و فروش ملک استفاده کنید.

کلمات کلیدی بخش مهمی از نحوه ارتباط موتورهای جستجو مانند گوگل با افرادی که به دنبال اطلاعات می‌گردند را تشکیل می‌دهند، بنابراین انتخاب آنها را با دقت انجام دهید.

گرچه انتخاب کلمات کلیدی مهم و اصلی در رتبه‌بندی مانند عبارت‌های کلیدی گسترده مانند “مشاور املاک” یا “نماینده املاک” راحت باشد، اما اکثر مشاوران مستقل و کارآفرینان کوچک بهترین شانس خود را در هدف ‌گذاری کلمات کلیدی تخصصی و عبارات کلیدی طولانی تر دنبال می‌کنند که به اصطلاح کلمات لانگ تیل یا دم بلند هستند که بیش از سه حرف تشکیل شده اند.

بهینه‌سازی سایت برای دستگاه‌های تلفن همراه

شنیده‌اید که چقدر اهمیت دارد سایت خود را مطابق با دستگاه های تلفن همراه طراحی کنید که باعث راحتی بازدیدکنندگان شما باشد. عدم بهینه‌سازی سایت برای تلفن همراه می‌تواند به رتبه‌بندی موتورهای جستجو آسیب بزند.

بیشتر افراد به سایت مشاوران املاک از طریق تلفن‌های همراه وارد میشوند. در واقع، تقریباً 75 درصد از خریداران اخیر خانه در یک زمانی از مسیر خود از اینترنت برای جستجوی خانه‌ها استفاده کردند و تقریباً نیمی از مالکان جوان در واقعیت خانه‌های فعلی خود را آنلاین پیدا کردند.

کیفیت را به عنوان اولویت بالاتری در نظر بگیرید

الگوریتم‌های موتورهای جستجو این روزها بسیار عملکرد بالایی نسبت به سال‌های گذشته دارند برای گرفتن رتبه بهتر در گوگل باید متون تخصصی و متناسب با نیاز کاربران خود بر اساس عبارات کلیدی مهم بنویسید. کیفیت محتوا بسیار مهم است است و الگوریتم های گوگل این تفاوت ها را بررسی میکنند و سایت با محتوای بهتر را در رتبه بالاتری قرار میدهند.

تمرکز بر ایجاد محتوای واقعاً مفید و با ارزشی که به عمق در موضوعاتی می‌پردازد که خریداران و فروشندگان آینده به آن نیاز دارند، از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

لینک سازی

مجموعه پشتیبانی سئو آی تی او به جهت ارتقاء کمپین سئو املاک بخش ضروری‌ از آن را لینک سازی داخلی و خارجی میداند.

هنگامی که سایت‌های دیگر به محتوای شما لینک می‌دهند، این به موتورهای جستجو نشان می‌دهد که محتوای شما مفید و مورد پسند سایرین بوده است و رتبه‌بندی بالاتری را برای سایت املاک شما ارزیابی می‌کند.با این حال، مهم است که بدانید که همه لینک‌ها ارزش یکسانی ندارند.

به عنوان مثال، هرگز نباید بک لینک انبوه برای سایت خود خریداری کنید. این لینک ها از ارزش پایینی برخوردار هستند که به سئو سایت املاک آسیب میزند. سعی کنید که از سایت های هم صنف خود بخواهید که به شما لینک دهند.

سئو لوکال سایت املاک

به طور طبیعی، صنعت املاک یک صنفی است که به منطقه جغرافیایی محله و شهر و کشور بسیار وابسته است، بنابراین باید سئومحلی املاک نیز درنظر گرفته شود تا مشتریان در نزدیک منطقه پوشش املاک شما بهتر و زودتر سایت شما را پیدا کنند. اکثر مشتریان بالقوه شما به دنبال ملک در یک شهر خاص، محله خاص یا منطقه تعیین شده یا نزدیک خود هستند.

محلی کردن محتوای خود برای سئو بسیار خوب است. خوب یعنی چی ؟ یعنی صفحات جداگانه اختصاصی برای هر یک از مکان‌هایی که پوشش می‌دهید ایجاد کرده و آنها را با محتوای اطلاعاتی غنی از کلمات کلیدی و اطلاعات اساسی در مورد کسب و کار خود پر کنید. برای مثال مشاور املاک در زیباکنار

وب سایت خود را در جاهای مناسب ثبت کنید

به زمانی که برای آخرین بار از گوگل استفاده کردید تا یک نوع تجارت یا خدمات محلی را جستجو کنید فکر کنید. نتایج جستجوی شما احتمالاً با نقشه آغاز شده و سپس با لیستی از شرکت‌ها در منطقه مشخص شده نوشته شده است. سعی کنید که حتما پروفایل Google My Business  برای کسب‌وکار املاک خود ایجاد کنید.

همچنین باید ثبت‌ نام کسب ‌و کار را در دایرکتوری‌های مهمی مانند  Yelp، Yellow Pages ، Realtor.com ، Angie’s List و CitySearch  انجام دهید. محتوای اضافی مانند تصاویر و ویدیوها در جاهای مناسب اضافه کنید.

ره اندازی وبلاگ سایت املاک

وبلاگ سایت خود را به طور منظم با مقالات جذاب، مفید یا مقالات دیگر به روز کنید. این بهترین راه برای نشان دادن به گوگل است که شما در صحنه املاک منحصر به فرد منطقه خود یک متخصص هستید

افزودن یک وبلاگ به وب سایت شرکت یکی از بهترین راه‌ها برای حفظ جریان پایداری از محتواهای دارای کلمات کلیدی غنی و مرتبط با صنعت است که در موتورهای جستجو زیاد جستجو میشود. فقط مطمئن شوید که محتواهایی که قصد دارید منتشر کنید کیفیت بالایی داشته باشند.

اینجا چند پیشنهاد عالی برای بهبود سئو املاک در بخش وبلاگ وجود دارد:

  • مقالاتی را منتشر کنید که اطلاعاتی در مورد اطلاعات و امکانات در هر محله باشد مانند هزینه زندگی ، رستوران ها ، تفریحات  غیره.
  • محتواهای تصویری را منتشر کنید که مربوط به ویلا و خانه ها باشد مثل تورهای ویدیویی، عکاسی حرفه‌ای، تورهای مجازی و غیره.
  • ویدیوها و اینفوگرافیک‌های دقیق که طراحی شده‌اند تا به صورت خلاصه در مورد موضوعات کلیدی عمیقاً وارد شوند.
  • مصاحبه‌ها با صاحبان کسب‌وکار در منطقه شما، پروفایل شرکت‌های محلی و غیره.
  • یک برنامه تولید محتوا و زمان بندی انتشار را تعیین کرده و متناسب با آن پیش بروید.
  • همچنین با استفاده از کانال‌های رسانه‌ای اجتماعی دلخواه خود محتواها را به اشتراک بگذارید.

شرکت آی تی او

تیم طراحی ایران تکنولوژی اوپریشن مفتخر است با تجربه 15 ساله در خدمت شما عزیزان باشد.ما با بهره بری از بهترین و باتجربه ترین تیم طراحی در تمام زمینه های دیجیتال مارکتینگ رزومه موفقی را با وجود مشکلات موجود فراهم سازیم.

تهران - اقدسیه - شمیران سنتر

دیره – نایف – روبه روی مرکز درمانی علی

hi]@ito-webdesign.com]

ارتباط با ما

تماس با ما

درباره ما

تماس با پشتیبانی

021-28423077

مجله ITO

مقالات

اخبار