سئو سایت حقوقی

realistic 3d advert with laptop 79603 1257

سئو سایت حقوقی با ITO

سئو سایت حقوقی : SEO یک اختصار است که به بهینه‌سازی موتورهای جستجو اشاره دارد و به افزایش دیدرسی و رتبه‌بندی وب‌سایت‌ها در نتایج موتورهای جستجو می‌پردازد. به عبارت دیگر، اینکار به ترتیب افزایش ترافیک آلی و جذب مشتریان جدید به وب‌سایت کمک می‌کند. در مورد شرکت‌های حقوقی، SEO شرکت‌های حقوقی را در جذب مشتریان جدید و جلب توجه مشتریان موجود در بازار رقابتی به ویژه به کار می‌رود.

در واقع، اگر یک شرکت حقوقی تصمیم داشته باشد تا به طور آنلاین به دنبال مشتریان بگردد، باید استراتژی SEO را به کار بگیرد تا در نتایج موتورهای جستجو بالاترین رتبه را داشته باشد و بتواند مشتریان جدیدی را به وب‌سایت خود جذب کند. این استفاده از تکنیک‌ها و روش‌های مختلفی از جمله بهینه‌سازی محتوا، ساخت لینک‌های باکیفیت، بهینه‌سازی سایت و دیگر عوامل مرتبط با وب‌سایت است تا وب‌سایت شرکت حقوقی در نتایج جستجوی گوگل و سایر موتورهای جستجو بالا بیاید و برای مشتریان به عنوان یک منبع معتبر و قابل اعتماد ظاهر شود.

سئو سایت وکالت چیست

SEO شرکت حقوقی (همچنین با عناوین “SEO وکیل” یا “SEO حقوقی” شناخته می‌شود) عملی است که به افزایش قابلیت رؤیت شرکت حقوقی شما در موتورهای جستجو می‌پردازد. روش‌ها و تکنیک‌های مرتبط با SEO شرکت حقوقی برای رتبه‌بندی وب‌سایت شرکت حقوقی شما در بالای نتایج جستجوی طبیعی (organic) به کار می‌رود تا به شما کمک کند تعداد بیشتری مشتریان پتانسیل جلب کنید.

بسیاری از وکلا می‌خواهند رتبه اول و به ویژه جایگاه اول در موتورهای جستجویی مانند گوگل یا بینگ را کسب کنند، اما بدون تلاش این امر برای آن‌ها مشکل است. با استفاده از SEO، شما از تاکتیک‌های متنوعی برای افزایش رتبه‌بندی‌های خود، جلب ترافیک و تبدیل این ترافیک به مشتریان جدید استفاده می‌کنید.

شرکت-طراحی-سایت-I.T.O
شرکت-طراحی-سایت-I.T.O

نکات سئو برای شرکت‌های حقوقی

وقتی به موضوع سئو می‌پردازیم، صنعت حقوقی یکی از رقابتی‌ترین حوزه‌هاست، بنابراین برای پیش‌رفتن و پیشتازی نیاز به یک رویکرد استراتژیک است. به علاوه، علاوه بر یافتن کلمات کلیدی با هدف تحقیق، مهم است که بدانید کدام کلمات کلیدی توسط رقبا به خوبی رتبه‌بندی شده‌اند و کدام‌ها به خوبی در نتایج صفحات نتایج موتور جستجو (SERP) رتبه‌بندی نشده‌اند، تا بتوانید به این مطابقت استراتژی خود را طراحی کنید.

در زیر چندین نکته سئو مفید برای شرکت‌های حقوقی آورده شده‌است تا بتوانند بهتر از رقبا در موتورهای جستجو عمل کنند:

 • اولویت دادن به کلمات کلیدی با حجم بالا اما رقابت کم
 • استفاده از کلمات کلیدی دم‌دست مرتبط
 • رضایت دادن به موتورهای جستجو و همچنین هدف کاربر
 • در برنامه‌ریزی خود از همه‌جانبه و بیرون از صفحه اصلی (On-Page و Off-Page) سئو استفاده کردن
 • ارائه محتوا بهتر از رقبا از طریق:
  • افزایش طول، اما سهولت خواندن آن
  • تایید معتبریت آن با لینک دادن اطلاعات به منابع معتبر
  • ایجاد انواع محتوا که آن‌ها ندارند (مانند گرافیک، تصاویر، ویدیوها و غیره)

سئو سایت تنها راه حل برای افزایش ترافیک سایت !


استراتژی سئو سایت وکیل

یک استراتژی موثر SEO شرکت حقوقی از روش‌ها، ابزارها و تاکتیک‌های مختلفی استفاده می‌کند تا رتبه‌بندی وب‌سایت شما در موتورهای جستجو افزایش یابد. برخی از این موارد عبارتند از:

 • هدف‌گذاری بهینه از کلمات کلیدی مناسب (اصطلاحات جستجو) در وب‌سایت شما.
 • بهینه‌سازی وب‌سایت شما به نحوی که برای ربات‌های موتورهای جستجو راحت‌تر قابل پیمایش باشد.
 • ایجاد محتوای دوستانه با SEO برای جلب ترافیک.
 • اطمینان از بهینه‌سازی وب‌سایت شما برای کاربران موبایل.
 • ایجاد لینک‌های با کیفیت برگشتی به وب‌سایت شما.
 • بهینه‌سازی لیست‌های محلی شما برای جلب مشتریان محلی.
 • تولید نقدهای مثبت برای شرکت حقوقی شما.
 • محتوا مهمترین بخش استراتژی SEO حقوقی شماست. ایجاد محتوای دوستانه با SEO برای اطلاع‌رسانی، آموزش، ایجاد اعتبار و جلب ترافیک بسیار مهم است.

مزایای سئو سایت حقوقی

مزایای سئو شرکت حقوقی شامل موارد زیر می‌شود، اما محدود به این موارد نیست:

 • افزایش رتبه‌بندی کلمات کلیدی در موتورهای جستجو.
 • جلب ترافیک طبیعی به وب‌سایت شما.
 • بهبود اعتبار کلی وب‌سایت شما.
 • تولید PR مثبت.
 • جلب نقدهای مثبت از مشتریان.
 • افزایش ترافیک وب‌سایت شما.
 • افزایش تبدیل‌ها و تولید سرنخ در وب‌سایت شما.
 • جلب شراکت‌ها و فرصت‌های شبکه‌سازی جدید.
 • حضور در ویژگی‌ها، مصاحبه‌ها، رویدادهای سخنرانی و موارد دیگر.
 • پیشتازی نسبت به رقبای محلی خود و بهبود کلیک بر روی وب‌سایت خود.
 • افزایش تماس‌های تلفنی از طریق Google My Business و لیست‌های محلی دیگر.
 • تولید ترافیک جدید از طریق محتوای محلی با کیفیت.
 • جمع‌آوری نقدهای مثبت بیشتر مشتریان برای بهبود شهرت آنلاین.
 • جلب ترافیک با حجم بالا و سرنخ‌های خودکار.
 • تبدیل ترافیک موجود و ترافیک جدید به سرنخ‌ها (تماس‌های تلفنی و پر کردن فرم‌ها).
 • تثبیت شرکت حقوقی خود به عنوان یک معتبر در حوزه‌ای خاص.

روش های سئو سایت حقوقی

مبانی سئو شرکت حقوقی

اگر سئو شرکت حقوقی به نظر پیچیده می‌آید، نگران نباشید. می‌توانید مراحل زیادی را انجام دهید تا رتبه‌بندی شرکت حقوقی خود را بهبود بخشیده، ترافیک را افزایش داده و مشتریان بیشتری برای شرکت حقوقی خود جلب کنید. همه چیز با مبانی شروع می‌شود.

تحقیق در مورد کلمات کلیدی

بیشترین استراتژی‌های سئو با تحقیق در مورد کلمات کلیدی شروع می‌شوند چرا که باید بفهمید که مخاطبان هدفتان از چه اصطلاحاتی برای یافتن شرکت‌های حقوقی مانند شما استفاده می‌کنند. اگرچه ممکن است حدس خوبی داشته باشید که مشتریان پتانسیل به دنبال چه مواردی جستجو می‌کنند، همیشه بهتر است به داده‌ها نگاه کنید.

شما می‌توانید از ابزارهای تحقیق در مورد کلمات کلیدی مانند SEMrush یا Ahrefs استفاده کنید تا پیشنهادهای کلمات کلیدی را پیدا کنید، حجم جستجو (تعداد کاربرانی که برای این اصطلاح جستجو می‌کنند) را مقایسه کنید و سطح رقابت (تعداد وب‌سایت‌هایی که برای این اصطلاح رتبه‌بندی می‌شوند/احتمال رتبه‌بندی شما برای این اصطلاح) را تجزیه و تحلیل کنید. این کمک می‌کند تا متوجه شوید کدام کلمات کلیدی ارزش هدف‌گذاری در محتوای خود را دارند.

بهینه‌سازی وب‌سایت

بعد از اینکه تعیین کردید که مشتریان پتانسیلی شما به دنبال کلمات کلیدی خاصی هستند، وقت آن رسیده است تا وب‌سایت خود را برای این اصطلاحات بهینه‌سازی کنید و در عین حال آن را برای الگوریتم‌های موتورهای جستجو آسان کنید تا وب‌سایت شما را تجزیه و تحلیل و ایندکس کنند.

این شامل ترکیبی از سئو فنی و سئو در صفحه است، که ممکن است وظایفی مانند ایجاد نقشه وب برای وب‌سایت شما، استفاده از کلمات کلیدی در عناوین و توضیحات صفحات شما، بهینه‌سازی وب‌سایت برای جستجوی موبایل، بهبود سرعت بارگذاری وب‌سایت شما، رفع لینک‌های شکسته (404) و موارد دیگر را شامل می‌شود.

شما می‌توانید بسیاری از این وظایف را خودتان انجام دهید یا می‌توانید یک حرفه‌ای را استخدام کنید تا به شما کمک کند. وقتی به سئو فنی برسد، بهتر است یک توسعه‌دهنده وب و یک متخصص سئو ماهر در کنار شما باشند.

سئو محلی

بیشتر شرکت‌های حقوقی خدمات خود را در یک منطقه خاص ارائه می‌دهند که به مکانی خاص محدود می‌شود. به همین دلیل، سئو حقوقی ضرور است زمانی که به هدف جلب جستجوهای داخل منطقه خود می‌پردازید.

شما می‌خواهید به مشتریان پتانسیل دسترسی پیدا کنید که واقعاً قادر به کار با شما هستند. سئو محلی شامل بهینه‌سازی وب‌سایت شما برای کلمات کلیدی جغرافیایی خاص و ایجاد پروفایل در لیست‌های محلی می‌شود.

Google My Business، Yelp و Bing Places فقط چند نمونه از لیست‌های آنلاین هستند که می‌توانید اطلاعات کسب و کار خود را در آن به‌روز کنید و مشتریان را از جستجوی محلی جلب کنید. ارسال اطلاعات شرکت حقوقی خود به دایرکتوری‌های حقوقی نیز یک بخش دیگر از این مرحله است.

بازاریابی محتوا

محتوا یک ابزار قدرتمند است زمانی که به بهبود رتبه وب‌سایت شما و تبدیل خوانندگان غیرفعال به مشتریان پرداخت کننده می‌آید. هرچند محتوا به تنهایی نمی‌تواند وب‌سایت شما را به موفقیت در سئو برساند، اما اگر می‌خواهید کسب و کار جدیدی برای شرکت حقوقی‌تان ایجاد کنید، داشتن محتوای جذاب و دوستانه با SEO بسیار مهم است.

استراتژی بازاریابی محتوای شما احتمالاً شامل ایجاد صفحات خدمات، صفحات وب، و مقالات وبلاگ برای وب‌سایت شما خواهد شد. هدف این است که هر قطعه محتوا را با یک کلمه کلیدی مورد هدف بهینه‌سازی کنید تا کاربرانی را جلب کنید که به دنبال این اصطلاحات جستجو می‌کنند.

ساخت لینک

موتورهای جستجو به لینک‌های ورودی (لینک‌های برگشتی) نگاه می‌کنند تا به تعیین اعتبار و قابل اعتماد بودن وب‌سایت کمک کنند. یک راه برای دیدن لینک‌های برگشتی به عنوان رای اعتماد از سایت‌های دیگر به وب‌سایت شما است که نشان دهنده این است که وب‌سایت شما یک منبع اطلاعات عالی برای کاربران است.

بعضی وب‌سایت‌ها به طور طبیعی به وب‌سایت شما لینک می‌دهند، در حالی که در دیگر مواقع شما باید در مورد ساختن لینک‌ها بیشتر تصمیم‌گیری کنید. هدف شما جلب لینک‌های با کیفیت و مرتبط به وب‌سایت شما از طریق مقالات، مطالب مهمان، مصاحبه‌ها، اینفوگرافیک، دایرکتوری‌ها و موارد دیگر است.

نکته: با دایرکتوری‌های حقوقی لینک بسازید. برخی از مفیدترین لینک‌ها ممکن است از دایرکتوری‌های حقوقی مورد علاقه‌تان بیاید. وابسته شدن به این ده دایرکتوری حقوقی برجسته (AVVO، Findlaw، Super Lawyers، Justia، Martindale، Nolo، Lawyers.com، Mediate، HG.org، Lawyer.com) می‌تواند اعتبار لینک‌های شما را افزایش دهد. پیش از خرید، با تیم سئو خود مشورت کنید.

نقدها (Reviews)

نقدها برای شرکت‌های حقوقی بسیار مهم هستند – نه تنها زمانی که به سئو می‌آید، بلکه همچنین در ایجاد اعتماد با مشتریان پتانسیل. منطقی است که هرچه بیشتر نقدهای مثبت داشته باشید، احتمالاً بیشتر افراد دیگر تمایل دارند با شما کار کنند.

بسیاری از شرکت‌های حقوقی از مشتریان خود درخواست می‌کنند تا نقدها را در Google، Facebook، Yelp و غیره بگذارند، اما همیشه می‌توانید تلاش‌های خود را در ایجاد نقدها متمرکزتر کنید.

قدم اول بعد از طراحی سایت ، سئو !

استراتژی سئو برای شرکت‌های حقوقی

ایجاد یک استراتژی جامع سئو برای شرکت حقوقی شما برای جلب مشتریان مناسب و ادامه ایجاد محتوا که مخاطبان را جذب و در نهایت تبدیل می‌کند، بسیار حیاتی است. از آنجایی که 75 درصد کاربران اینترنت هرگز به عقب نمی‌روند و از اولین صفحه نتایج جستجو عبور نمی‌کنند، ظاهر شدن در صفحه اول موتورهای جستجو می‌تواند به شرکت‌های حقوقی بسیاری از مزایایی مانند:

افزایش ترافیک ارگانیک به وب‌سایت شما
افزایش ترافیک حضوری در شرکت حقوقی شما
تولید بیشتر سرنخ‌ها
بهبود بازده سرمایه‌گذاری (ROI) شما
حفظ رقابت در صنعت حقوقی
سئو برای شرکت‌های حقوقی

برای کسب دیده‌شدن مورد نیاز، شما باید بر روی وب‌سایت خود به سئو عمل کنید تا:

صفحات را به درستی ایندکس کنید
صفحات ایندکس‌شده را به گونه‌ای بالا در صفحات نتایج موتور جستجو (SERP) قرار دهید که مشتریان پیش‌بینی شما صفحات شما را در گوگل پیدا کنند.
گوگل از یک الگوریتم پیچیده برای تصمیم‌گیری در مورد رتبه‌بندی صفحات برای کلمات کلیدی استفاده می‌کند. برای موفقیت در رتبه‌بندی گوگل، نحوه بهینه‌سازی وب‌سایت شما باید با نیازهای متغیر گوگل همخوانی داشته باشد و به نحوی که به مشتریان و مشتریان پیش‌بینی‌شده اطلاعات لازم را به یک شیوه کاربرپسند ارائه دهد.

وب‌سایت شما پایه موفقیت سئو است. از دیدگاه سطح بالا، کمپین سئو حقوقی شما باید شامل:

تحقیقات کلمات کلیدی برای وکلا: این شامل یافتن کلمات کلیدی برای استفاده در وب‌سایت شما است که مرتبط، ترافیک خوب و سطوح رقابت قابل دسترس باشند.
بهینه‌سازی وب‌سایت شرکت حقوقی: این شامل موارد زیر است:
به طور منظم ایجاد محتوای تازه که مرتبط با مخاطبان هدف شما باشد و استراتژی کلمات کلیدی شما را پشتیبانی کند
بهینه‌سازی محتوا و برچسب‌های پشتیبان مرتبط با آن‌ها برای بازتاب کلمات کلیدی که باید برای رتبه‌بندی خوب استفاده شود
اطمینان از اینکه وب‌سایت شما به راحتی قابل ناوبری است و به قدر ممکن کاربرپسند است
استفاده از استراتژی‌های دیگر سئو، که در زیر آن‌ها را شرح می‌دهیم
سئو محلی برای وکلا: همانطور که از نام آن پیداست، تلاش‌های سئو شما باید بر روی جلب بهترین مشتریان پیش‌بینی شده خود در منطقه‌تان تمرکز داشته باشد.
ساخت لینک برای شرکت‌های حقوقی: برای رتبه‌بندی خوب، شما نیاز به بدست آوردن بک‌لینک‌های معتبر و با کیفیت از مجموعه گوناگونی از وب‌سایت‌های مرتبط دارید.

شرکت-طراحی-سایت-I.T.O
شرکت-طراحی-سایت-I.T.O

سئو سایت وکالت چیست؟

سئو وکلا، وکالت یا وکیل برای بهبود دید پایگاه‌وب سازمان حقوقی است. این راهنمای بهینه‌سازی موتور جستجو (SEO) حقوقی به شما پایه‌های لازم را برای بهبود وضعیت سئو در عملکرد حرفه‌ایتان فراهم می‌کند. ادامه مطلب برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد سئو برای وکلای حقوقی و وکلا راهنمایی خواهد کرد!

سئو برای وکلای حقوقی چیست؟

سئو برای وکلای حقوقی، همچنین بهینه‌سازی برای وکلا یا وکیل، بهبود دادن دید پایگاه‌وب حقوقی در نتایج جستجوهای آلی مرتبط است. بهینه‌سازی‌های معمول شامل تحقیق درباره کلمات کلیدی، ایجاد محتوا، ایجاد پیوندها و موارد دیگر است.

چرا سئو برای وکلا مهم است؟

سئو برای وکلا، وکلای حقوقی و دفاتر حقوقی به چند دلیل مهم است، از جمله:

دسترسی: با بهینه‌سازی موتورهای جستجو، شما می‌توانید به مشتریان پتانسیل خود در زمانی که نیاز دارند، دسترسی داشته باشید. به عنوان مثال، اگر کسی برای “وکیل مشاوره حقوقی لس‌آنجلس” جستجو کند، دفتر شما می‌تواند در بالای نتایج جستجو ظاهر شود.

کارایی: در مقایسه با روش‌های دیگر بازاریابی و تبلیغات، سئو برای وکلا بسیار کارآمد است. این امر به این دلیل است که سئو به مخاطب خود توجه می‌کند، در تمام ایام و شبانه‌روز کار می‌کند و نتایج واقعی و قابل اندازه‌گیری مانند جلب مشتریان جدید را به دست می‌آورد.

بازگشت: همچنین سئو بازگشت‌های فوق‌العاده‌ای ارائه می‌دهد، اگرچه بازده سرمایه‌گذاری شما به روش‌های سئو، اجرا و مدیریت شما بستگی دارد. در تجربه ما، ما به مشتریان کمک کرده‌ایم تا میلیون‌ها درآمد از جستجو را تولید کنند.

با استفاده از بهینه‌سازی موتورهای جستجو، شما می‌توانید دفتر خود را با جلب مشتریان جدید و ارزشمند گسترش دهید.

شرکت آی تی او

تیم طراحی ایران تکنولوژی اوپریشن مفتخر است با تجربه 15 ساله در خدمت شما عزیزان باشد.ما با بهره بری از بهترین و باتجربه ترین تیم طراحی در تمام زمینه های دیجیتال مارکتینگ رزومه موفقی را با وجود مشکلات موجود فراهم سازیم.

تهران - اقدسیه - شمیران سنتر

دیره – نایف – روبه روی مرکز درمانی علی

hi]@ito-webdesign.com]

ارتباط با ما

تماس با ما

درباره ما

تماس با پشتیبانی

09127371388

مجله ITO

مقالات

اخبار