طراحی سایت اقساطی

طراحی سایت اقساطی با ITO

با توجه به شرایط اقتصادی جامعه به این تصمیم رسیدیم که پلن طراحی سایت اقساطی را برای کمک به رشد کسب و کارها نوپا قرار دهیم. اگر شما سرشار از ایده هستید اما بودجه کافی برای شروع کسب و کار اینترنتی خود را ندارید میتوانید با پلن طراحی سایت قسطی مهمترین قدم را در دنیای دیجیتال مارکتینگ بردارید.
شرکت آی تی او به شما این امکان را میدهد که بتوانید با پرداخت اقساط خدمات طراحی سایت به صورت ماهیانه ، بتوانید اقدام به راه اندازی وب سایت تخصصی خود کنید. این سرویس از نظر کیفیت با خدمات سایت و سئو ما تفاوتی ندارد.

چرا طراحی سایت قسطی با آی تی او ؟

طراحی سایت ITO

ساخت سایت حرفه ای

انواع پکیج ساخت سایت متناسب با بودجه شما

سئو سایت ITO

ساخت سایت کاربردی

طراحی سایت تخصصی متناسب با کسب و کار شما

برندسازی با ITO

برندسازی با سایت

پشتیبانی سایت در طول دوره به صورت رایگان

دلیل اینکه در قدم اول هزینه زیادی برای سایت پرداخت نکنید

شرایط طراحی سایت اقساطی

راه اندازی شعبه دوم کسب و کار نیاز به سرمایه و بودجه ، تبلیغات ، نیروی مکفی دارد. اما شما میتوانید کسب و کار خود را اینترنتی کرده و هزینه زیادی در ابتدا پرداخت نکنید. و آن را به صورت شرایطی پرداخت کنید. تا هر چه سریع تر تجارت خود را گسترش دهید. زیرا زمان عنصر گران بهایی است که نباید از آن غافل باشد. هر ساعتی که راه اندازی سایت خود را به تعویق بیندازید بدانید که در لیست پایین تری در میان رقبای خود قرار میگیرد. سرنوشت و آینده در دستان شما است و ما شرایطی فراهم کرده ایم که مشتریان نگرانی بابت وب سایت خود نداشته باشند.

این ضرب المثل را شنیده اید که گفته میشود “ماهی را هر وقت از آب بگیری تازه است! هر میزان زمانی که از پلن خود دور بمانید باعث میشود که تعداد رقیبان شما بیش از پیش شوند. ما این بخش را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید زودتر از آنچه که تصور میکنید کسب و کار آنلاین خود را به صورت حرفه ای راه اندازی کنید. در ابتدا شما با سرمایه کم میتوانید این مسیر را آغاز کنید.
هدف گروه آی تی او کمک به کسب و کارهای کوچک است تا بتوانند با رقیبان خود حرکت کرده و از آن ها پیشی بگیرند.

طراحی سایت اقساطی
طراحی سایت شرایط و قسطی در آی تی او

همکاری شبکه ای در بیش از 5 کشور

مشاوره بیش از 1100 کسب و کار موفق

رضایت 98% نزد مشتریان و کاربران

طراحی برون مرزی در کشورهای های مختلف

مزایای طراحی سایت قسطی با آی تی او

طراحی سایت قسطی با شرایط ویژه

دیگر نگران بودجه خود نباشید

مراحل طراحی سایت اقساطی در شرکت آی تی او تفاوتی با سایر پلن ها ندارد مگر در مرحله پرداخت. کارفرما موظف است که طبق توافق هایی که در قرارداد ذکر میشود متعهد شود که اقساط خود را در زمان های تعیین شده پرداخت کند. روش اخذ قرار داد به صورت کتبی است که با مشخص شدن بازه زمانی تحویل سایت و خدمات و پرداختی ها ، کار طرفین آسان خواهد بود.
گاهی پروژه ها یک سایت زمان زیادی لازم دارد که مطابق با آن هزینه ها افزایش میابد بنابراین مشتریان نمیتوانند به صورت یکجا پرداخت کنند. این مساله باعث شد که شرایط بهتری را برای پرداخت مشتریان خود درنظر بگیریم. تا تمامی مشتریان با هر میزان سرمایه ای که هستند بتوانند سایت خود را داشته باشند.

دیگر نگران هزینه ها نباشید.

مزایای طراحی سایت قسطی

ساخت سایت شرایطی این امکان را برای همه افراد بخصوص افرادی که تازه شروع کرده اند فراهم میکند تا به دلیل هزینه های زیادی که برای وب سایت وجود دارند از داشتن سایت محروم نشوند.

مناسب برای کسب و کارهای نوپا

اغلب کسب و کارهای نوپا در شروع کار با کمبود بودجه روبرو میشوند که باعث میشود از راه اندازی وب سایت پشیمان شوند. راه حل ما نیز ساخت سایت ارزان و قسطی است تا مجموعه ها بدون دغدغه مالی بتوانند کسب و کار خود را آنلاین راه اندازی کنند.

کاهش ریسک و اعتماد بیشتر

با ارائه خدمات به صورت شارژی یا اقساطی این اعتماد را در شما ایجاد خواهیم کرد که کیفیت خدمات ما چگونه است. بسیاری از افراد ممکن است که ترس این را داشته باشند که در ابتدا هزینه زیادی را بابت خدمات سایت و سئو بپردازند که با ارائه سیستم قسطی این شک برطرف میشود.

سفارش طراحی سایت اقساطی