طراحی سایت ارزان

realistic 3d advert with laptop 79603 1257

طراحی سایت ارزان با آی تی او

اگر به تازگی کسب و کار خود را راه اندازی کرده اید و بودجه کافی برای درخواست طراحی سایت سفارشی را ندارید به شما پلن طراحی سایت ارزان توسط شرکت آی تی او پیشنهاد میشود. در این نوع طراحی ها ما قابلیت ها و امکاناتی که اضافی هستند را حذف کرده تا شما نیاز نباشد که هزینه اضافی را برای ویژگی ها  و فیچرهای سایت بپردازد.

در این نوع پلن طراحی سایت ، سیستم مدیریت محتوای وردپرس به همراه طراحی متناسب با کسب و کار شما ارائه میشود که بتواند انتظارات شما را برآورده سازد. هزینه طراحی سایت ارزان بسیار کمتر از طراحی سایت وردپرسی یا اختصاصی است زیرا امکانات محدودتری در اختیار شما قرار خواهد گرفت. هدف ما از ارائه این پلن این است که همه افراد و شرکت های نوپا صاحب وب سایت استاندارد شوند. و هزینه های بالای طراحی سایت مانع از راه اندازی وب سایت نشود.

طراحی سایت با هزینه کم و مقرون به صرفه مناسب برای کسب و کارهای کوچک

قیمت طراحی سایت

دلیل اینکه در قدم اول هزینه زیادی برای سایت پرداخت نکنید

چرا طراحی سایت ارزان

اگر به دنبال روشی با کیفیت و ارزان برای طراحی سایت خود هستید میتوانید از کارشناسان ما کمک بگیرید. برای اینگونه سایت های از قالب های پیش آماده استفاده میشود برای اینکه هزینه ها تا حد امکان برای شما کاهش پیدا کند. در این سایت ها شخصی سازی زیادی برای شما انجام نخواهد شد.

اما معایب آن ….

معایب طراحی سایت ارزان چیست ؟

ببنید هرچیزی که قیمت ارزانی داشته باشد قطعا دارای معایبی نیز خواهد بود. وب سایت ارزان هیچگاه قابلیت رقابت با سایت های تخصصی و سفارشی را نخواهند داشت. 

مشکلات احتمالی ممکن است برای وب سایت شما به وجود بیاید که در سایت های سفارشی همچنین مواردی بسیار کمتر است. ممکن است که در بلند مدت وب سایت نیاز شما را برآورده نسازد زیرا امکانات محدودی دارد و تیاز به تغییراتی دارد که باید برای اجرای آن باید هزینه اضافی را پرداخت کنید.

شرکت-طراحی-سایت-I.T.O

همکاری شبکه ای در بیش از 5 کشور

مشاوره بیش از 1100 کسب و کار موفق

رضایت 98% نزد مشتریان و کاربران

طراحی برون مرزی در کشورهای های مختلف

طراحی سایت کم هزینه یک راه حل برای بهبود کسب و کار شما در سریع ترین زمان ممکن

طراحی سایت ارزان قیمت


طراحی سایت ارزان معمولاً به طراحی سایت‌هایی اشاره دارد که با هزینه کمتری ایجاد شده‌اند. این نوع سایت‌ها ممکن است برای کسب‌وکارهای کوچک، فردی، یا کسانی که در حال شروع یک وب‌سایت هستند، مناسب باشند. ویژگی‌های طراحی سایت ارزان معمولاً عبارتند از:

سادگی: طراحی سایت ارزان معمولاً ساده و کم‌هزینه است. این نوع سایت‌ها معمولاً از قالب‌های آماده استفاده می‌کنند و تعداد کمی از ویژگی‌های پیچیده را دارا می‌باشند.

قابلیت ویرایش: برخی از سایت‌های ارزان به شما امکان ویرایش محتوا و اطلاعات سایت را ارائه می‌دهند، اما با محدودیت‌هایی که معمولاً به تعداد صفحات یا قابلیت‌های ویژه محدود می‌شود.

حمایت فنی محدود: ممکن است سایت‌های ارزان ارائه دهندگان خدمات محدودی در زمینه پشتیبانی و حمایت فنی داشته باشند. این معمولاً به این معنی است که شما نمی‌توانید به یک پشتیبانی ۲۴/۷ دسترسی داشته باشید.

بهینه‌سازی برای موبایل: برخی از سایت‌های ارزان ممکن است بهینه‌سازی برای دستگاه‌های تلفن همراه نداشته باشند، که این می‌تواند تجربه کاربری را برای بازدیدکنندگان تلفن همراه تحت تأثیر قرار دهد.

محدودیت‌های فنی: برخی از سایت‌های ارزان ممکن است محدودیت‌هایی داشته باشند مانند فضای ذخیره‌سازی محدود یا ناپایداری در سرعت وب‌سایت.

در نهایت، این ویژگی‌ها معمولاً برای سایت‌های ارزان اما کم‌هزینه معمولاً با هدف ارائه یک حضور آنلاین ابتدایی برای کسب‌وکارها و فردان به صورت سریع و با هزینه کمتر است.

تفاوت طراحی سایت ارزان با سایر پلن ها

طراحی سایت ارزان معمولاً با پلن‌های دیگر طراحی سایت در مقایسه دارای تفاوت‌های مهمی است. در ادامه، تفاوت‌های اصلی بین طراحی سایت ارزان و پلن‌های دیگر طراحی سایت را بررسی خواهیم کرد:

 1. هزینه: یکی از تفاوت‌های اساسی بین طراحی سایت ارزان و پلن‌های دیگر طراحی سایت، هزینه است. طراحی سایت ارزان معمولاً با هزینه کمتری صورت می‌گیرد، در حالی که پلن‌های دیگر ممکن است هزینه بیشتری داشته باشند، به خصوص اگر شما به ویژگی‌ها و خدمات بیشتری نیاز دارید.
 2. ویژگی‌ها و قابلیت‌ها: در طراحی سایت ارزان، معمولاً ویژگی‌ها و قابلیت‌های محدودی ارائه می‌شود. این امکانات ممکن است شامل فضای ذخیره‌سازی محدود، قابلیت‌های ویرایش محتوا محدود و پشتیبانی محدود باشد. در مقابل، پلن‌های دیگر طراحی سایت ممکن است قابلیت‌ها و ویژگی‌های بیشتری را ارائه دهند، مانند پشتیبانی ۲۴/۷، بهینه‌سازی برای موتورهای جستجو، و قابلیت اضافه کردن افزونه‌ها و امکانات ویژه دیگر.
 3. طول زمان توسعه: در طراحی سایت ارزان، ممکن است زمان توسعه سایت کمتر باشد، زیرا استفاده از قالب‌های آماده و راه‌اندازی سریعتر صورت می‌گیرد. در مقابل، در پلن‌های دیگر طراحی سایت، زمان توسعه ممکن است بیشتر باشد، زیرا ارائه خدمات سفارشی‌سازی و تنظیمات دقیق‌تر صورت می‌گیرد.
 4. امنیت و پشتیبانی: در برخی از پلن‌های طراحی سایت، امنیت و پشتیبانی بیشتری ارائه می‌شود. این شامل پشتیبانی ۲۴/۷، بک‌آپ منظم داده‌ها، و امکانات امنیتی پیشرفته‌تر می‌شود که معمولاً در طراحی سایت ارزان ارائه نمی‌شود.

به طور کلی، هر کدام از این گزینه‌ها مزایا و معایب خود را دارند و باید با توجه به نیازها و بودجه شما انتخاب شوند.

شرکت-طراحی-سایت-I.T.O

مزایای طراحی سایت با قیمت پایین

دیگر نگران بودجه خود نباشید

از جمله مزایای طراحی وب سایت ارزان قیمت میتواند این باشد که شما با بودجه کم صاحب یک سایت استاندارد و معقول خواهید شد. زمان اجرا و تحویل این نوع وب سایت ها بسیار کمتر از سایت های سفارشی است بناراین شما در مدت زمان کوتاه سایت خود را تحویل میگیرید.

پنل سایت های ارزان ساده با رابط کاربری ساده هستند که هر کارفرمایی بتواند بدون نیاز به دانش آن را یاد بگیرد. شاید برای راه اندازی یک وب سایت توسط خودتان باید زمان زیادی را صرف کنید. اما با آی تی او این زمان برای شما محفوظ خواهد ماند. 

وب سایت های ارزان قیمت در شرکت آی تی او تماما بهینه بوده بنابراین نیازی به نگرانی امنیت و سرعت آن نخواهید داشت. 

ارزش وب سایت های ارزان ارائه شده در شرکت آی تی او ممکن است که برابری داشته باشد با وب سایت هایی که شرکت های دیگر ارائه میدهند. زیرا هدف ما این است که همه افراد بتوانند متناسب با کسب و کار خود وب سایت داشته باشند. و مشکلات اقتصادی و هزینه های بالا مانع از راه اندازی وب سایت برای تجارت شما نشود.

هزینه انواع پکیج طراحی سایت ارزان

طراحی سایت برنزی

6 میلیون

12 میلیون

 •  امکانات : ++
 •  بهینه سازی سایت : + +
 •  سفارشی سازی سایت : + +
 •  مشاوره رایگان کسب و کار
 •  مدت زمان تحویل : 7 روز کاری
 •  پشتیبانی : 3 ماه رایگان
 •  گواهینامه ssl رایگان
 •  پرداخت : نقدی

طراحی سایت نقره ای

10 میلیون

20 میلیون

 •  امکانات : +++
 •  بهینه سازی سایت : + + +
 •  سفارشی سازی سایت : + + +
 •  مشاوره کسب و کار
 •  مدت زمان تحویل : 10 روز کاری
 •  پشتیبانی : 6 ماه رایگان
 •  گواهینامه ssl رایگان
 •  پرداخت نقدی + اقساط 2 ماهه

طراحی سایت نقره ای

22 میلیون

43 میلیون

 •  امکانات : ++++
 •  بهینه سازی سایت : + + + +
 •  سفارشی سازی سایت : + + + +
 •  مشاوره دیجیتال مارکتینگ
 •  مدت زمان تحویل : 25 روز کاری
 •  پشتیبانی : یک سال رایگان
 •  گواهینامه ssl + هاست
 •  پرداخت نقدی + اقساط 3 ماهه

طراحی سایت طلایی

49 میلیون

89 میلیون

 •  امکانات : کامل
 •  بهینه سازی سایت ویژه
 •  قابلیت سفارشی سازی سایت
 •  مشاوره دیجیتال مارکتینگ ویژه
 •  مدت زمان تحویل : 2 الی 3 ماه
 •  پشتیبانی : یک سال رایگان
 •  گواهینامه ssl + هاست
 •  پرداخت نقدی + اقساط 4 ماهه
شرکت-طراحی-سایت-I.T.O

دیگر نگران هزینه ها نباشید.

طراحی سایت ارزان با وردپرس

طراحی سایت با سیستم مدیریت محتوای وردپرس بسیار مقرون به صرفه است زیرا نیازی نیست که سیستم مدیریت محتوا از ابتدا برای شما کدنویسی و طراحی شود بنابراین این بخش از هزینه ساخت سایت به صفر میرسد.

 در این نوع پلن ظاهر سایت مطابق با نوع کسب و کار شما راه اندازی میشود. البته سایت های ارزان شامل هزینه های پنهان مانند تولید محتوا ، هاست و دامنه نیز هستند. که شما میتوانید از دامنه  رایگان IR و هاست با منابع بسیار کمتر در مرحله اول استفاده کنید. تا به مرور هاست و سرور خود را ارتقا دهید. برای کاهش هزینه تولید محتوا بهتر است که مطالب را در ابتدا خود نوشته و در سایت منتشر کنید.

سفارش طراحی سایت

دیگر نگران قیمت های سرسام آور سایت نباشید.

امکانات طراحی سایت ارزان

طراحی سایت ارزان معمولاً امکانات و ویژگی‌های کمتری نسبت به پلن‌های طراحی سایت گران‌قیمت دارد. این امکانات معمولاً محدودتر است و برای کسب و کارهایی که به دنبال یک حضور آنلاین ابتدایی و ساده هستند مناسب است. برخی از امکانات معمول طراحی سایت ارزان عبارتند از:

۱. قالب‌های آماده: طراحی سایت ارزان اغلب با استفاده از قالب‌های آماده و قابل تنظیم انجام می‌شود که این به کاهش زمان و هزینه طراحی کمک می‌کند.

۲. محدودیت در انتخاب ویراستار: برخی از پلن‌های طراحی سایت ارزان ممکن است به شما اجازه ویرایش محتوا و تنظیمات محدودتری را نسبت به پلن‌های گران‌قیمت‌تر بدهند.

۳. فضای ذخیره‌سازی محدود: طراحی سایت ارزان ممکن است با محدودیت‌هایی در فضای ذخیره‌سازی همراه باشد، که این ممکن است باعث محدودیت در تعداد صفحات و محتواهای قابل اضافه به سایت شود.

۴. پشتیبانی و حمایت محدود: در برخی از پلن‌های طراحی سایت ارزان، سطح پشتیبانی و حمایت فنی ممکن است محدودتر باشد و ممکن است شامل زمان محدود برای پاسخگویی به سوالات باشد.

۵. بهینه‌سازی برای موبایل: در برخی از طراحی‌های سایت ارزان، بهینه‌سازی برای تجربه کاربری روی دستگاه‌های تلفن همراه ممکن است به طور کامل انجام نشود و این می‌تواند به کیفیت کلی تجربه کاربری مخاطبان اذیت کننده باشد.

به طور کلی، طراحی سایت ارزان برای کسب و کارهایی که به دنبال یک حضور آنلاین ابتدایی و ساده هستند، مناسب است اما برای کسب و کارهایی که به ویژگی‌ها و امکانات پیشرفته و پشتیبانی کامل نیاز دارند، ممکن است ناکارامد باشد.

شرکت-طراحی-سایت-I.T.O

شرکت آی تی او

تیم طراحی ایران تکنولوژی اوپریشن مفتخر است با تجربه 15 ساله در خدمت شما عزیزان باشد.ما با بهره بری از بهترین و باتجربه ترین تیم طراحی در تمام زمینه های دیجیتال مارکتینگ رزومه موفقی را با وجود مشکلات موجود فراهم سازیم.

تهران - اقدسیه - شمیران سنتر

دیره – نایف – روبه روی مرکز درمانی علی

hi]@ito-webdesign.com]

ارتباط با ما

تماس با ما

درباره ما

تماس با پشتیبانی

09127371388

مجله ITO

مقالات

اخبار