طراحی سایت ارزان

طراحی سایت ارزان با ITO

اگر به تازگی کسب و کار خود را راه اندازی کرده اید و بودجه کافی برای درخواست طراحی سایت سفارشی را ندارید به شما پلن طراحی سایت ارزان توسط شرکت آی تی او پیشنهاد میشود. در این نوع طراحی ها ما قابلیت ها و امکاناتی که اضافی هستند را حذف کرده تا شما نیاز نباشد که هزینه اضافی را برای ویژگی ها  و فیچرهای سایت بپردازد.

در این نوع پلن طراحی سایت ، سیستم مدیریت محتوای وردپرس به همراه طراحی متناسب با کسب و کار شما ارائه میشود که بتواند انتظارات شما را برآورده سازد. هزینه طراحی سایت ارزان بسیار کمتر از طراحی سایت وردپرسی یا اختصاصی است زیرا امکانات محدودتری در اختیار شما قرار خواهد گرفت. هدف ما از ارائه این پلن این است که همه افراد و شرکت های نوپا صاحب وب سایت استاندارد شوند. و هزینه های بالای طراحی سایت مانع از راه اندازی وب سایت نشود.

طراحی سایت با هزینه کم و مقرون به صرفه مناسب برای کسب و کارهای کوچک

همکاری شبکه ای در بیش از 5 کشور

مشاوره بیش از 1100 کسب و کار موفق

رضایت 98% نزد مشتریان و کاربران

طراحی برون مرزی در کشورهای های مختلف

دلیل اینکه در قدم اول هزینه زیادی برای سایت پرداخت نکنید

چرا طراحی سایت ارزان

اگر به دنبال روشی با کیفیت و ارزان برای طراحی سایت خود هستید میتوانید از کارشناسان ما کمک بگیرید. برای اینگونه سایت های از قالب های پیش آماده استفاده میشود برای اینکه هزینه ها تا حد امکان برای شما کاهش پیدا کند. در این سایت ها شخصی سازی زیادی برای شما انجام نخواهد شد.

اما معایب آن ....

معایب طراحی سایت ارزان چیست ؟

ببنید هرچیزی که قیمت ارزانی داشته باشد قطعا دارای معایبی نیز خواهد بود. وب سایت ارزان هیچگاه قابلیت رقابت با سایت های تخصصی و سفارشی را نخواهند داشت. 

مشکلات احتمالی ممکن است برای وب سایت شما به وجود بیاید که در سایت های سفارشی همچنین مواردی بسیار کمتر است. ممکن است که در بلند مدت وب سایت نیاز شما را برآورده نسازد زیرا امکانات محدودی دارد و تیاز به تغییراتی دارد که باید برای اجرای آن باید هزینه اضافی را پرداخت کنید.

چرا طراحی سایت ارزان
معایب طراحی سایت ارزان چیست ؟
مزایای طراحی سایت ارزان با وردپرس
طراحی سایت ارزان با آی تی او

مزایای طراحی سایت با قیمت پایین

دیگر نگران بودجه خود نباشید

از جمله مزایای طراحی وب سایت ارزان قیمت میتواند این باشد که شما با بودجه کم صاحب یک سایت استاندارد و معقول خواهید شد. زمان اجرا و تحویل این نوع وب سایت ها بسیار کمتر از سایت های سفارشی است بناراین شما در مدت زمان کوتاه سایت خود را تحویل میگیرید.

پنل سایت های ارزان ساده با رابط کاربری ساده هستند که هر کارفرمایی بتواند بدون نیاز به دانش آن را یاد بگیرد. شاید برای راه اندازی یک وب سایت توسط خودتان باید زمان زیادی را صرف کنید. اما با آی تی او این زمان برای شما محفوظ خواهد ماند. 

وب سایت های ارزان قیمت در شرکت آی تی او تماما بهینه بوده بنابراین نیازی به نگرانی امنیت و سرعت آن نخواهید داشت. 

ارزش وب سایت های ارزان ارائه شده در شرکت آی تی او ممکن است که برابری داشته باشد با وب سایت هایی که شرکت های دیگر ارائه میدهند. زیرا هدف ما این است که همه افراد بتوانند متناسب با کسب و کار خود وب سایت داشته باشند. و مشکلات اقتصادی و هزینه های بالا مانع از راه اندازی وب سایت برای تجارت شما نشود.

دیگر نگران هزینه ها نباشید.

طراحی سایت ارزان با وردپرس

طراحی سایت با سیستم مدیریت محتوای وردپرس بسیار مقرون به صرفه است زیرا نیازی نیست که سیستم مدیریت محتوا از ابتدا برای شما کدنویسی و طراحی شود بنابراین این بخش از هزینه ساخت سایت به صفر میرسد.

 در این نوع پلن ظاهر سایت مطابق با نوع کسب و کار شما راه اندازی میشود. البته سایت های ارزان شامل هزینه های پنهان مانند تولید محتوا ، هاست و دامنه نیز هستند. که شما میتوانید از دامنه  رایگان IR و هاست با منابع بسیار کمتر در مرحله اول استفاده کنید. تا به مرور هاست و سرور خود را ارتقا دهید. برای کاهش هزینه تولید محتوا بهتر است که مطالب را در ابتدا خود نوشته و در سایت منتشر کنید.

تماس با کارشناسان آی تی او