طراحی سایت فروشگاهی

طراحی سایت فروشگاهی در شرکت I.T.O

با افزایش تمایل مردم به خرید آنلاین باعث شده است که کسب و کارها برای جذب مشتری بیشتر و افزایش فروش نیاز به طراحی سایت فروشگاهی پیدا کنند. دیگر زمان آن فرارسیده است روش های فروش سنتی را کنار گذاشته و فروش آنلاین را شروع کنید. بسیاری از مخاطبان در اینترنت نیازهای خود جستجو کرده و خرید و فروش خود را در سایت های مختلف انجام میدهند. شما میتوانید با طراحی فروشگاه اینترنتی این کاربران را به سمت خود جذب کرده و سهمی را در این بازار آنلاین داشته باشید. 

با توجه به اینکه اکثر کارها از طریق دستگاه های هوشمند انجام میشود بنابراین سرعت ، کیفیت ، رابط کاربری ، تجربه کاربری، امنیت و قابلیت سفارشی سازی سایت فروشگاهی بسیار مهم است که شرکت آی تو او از ابتدای راه به این موارد توجه زیادی خواهد داشت. 

طراحی سایت فروشگاهی ارزان

طراحی سایت فروشگاهی ارزان

هزینه طراحی فروشگاه اینترنتی بسته به نوع امکانات متفاوت است که ما این پلن را برای مشتریانی در نظر داریم که بودجه کافی برای داشتن یک سایت فروشگاهی حرفه ای و تخصصی را ندارند. این نوع فروشگاه جوابگوی نیازهای یک فروشگاه خواهد بود.

طراحی سایت فروشگاهی حرفه ای

طراحی سایت فروشگاهی حرفه ای

طراحی فروشگاه اینترنتی جذاب ، تاثیرگذار با امکانات کامل و حرفه ای به شما کمک خواهد کرد که آمار عرضه و تقاضا را داشته باشید و بتوانید خریداران ، فروشندگان ، محصولات و غیره را رصد کنید. پلن مدیریت حرفه ای فروش اینترنتی در اختیار شما خواهد بود.

طراحی سایت فروشگاهی اختصاصی

طراحی سایت فروشگاهی اختصاصی

میتوانید مطابقه با سلیقه و ایده هایی که دارید طراحی فروشگاه اختصاصی خود را به ما بسپارید. تمامی امکانات و فیچرها مطابق با خواسته های شما خواهد بود و به صورت تخصصی نیازهای مدیریتی شما را برطرف میسازد. در این صورت فروشگاه شما مشابه هیچ فروشگاهی نخواهد بود.

مزایای طراحی سایت فروشگاهی

چرا باید اقدام به طراحی فروشگاه اینترنتی کنیم ؟ مزیت های رقابتی برای داشتن یک فروشگاه آنلاین چه مواردی است ؟
طراحی سایت فروشگاهی
طراحی فروشگاه اینترنتی

گسترش حوزه کسب و کار

شما صرفا با داشتن یک فروشگاه میتوانید به مشتریان نزدیک محل قرارگیری فروشگاه خدمات ارائه دهید. اما با داشتن یک سایت فروش آنلاین میتوانید خارج از مرزها هم فراتر بروید. زیرا افراد زیادی در دنیا از طریق بستر وب خرید و فروش انجام میدهند که از طریق جستجو در گوگل میتوانندبا برند شما آشنا شوند. 

از بین رفتن محدودیت زمان و مکان

فروشگاه اینترنتی حکم فروشنده سبانه روزی شما را دارد که میتوان در هر زمان و به هر مشتری که در هر مکانی قرار دارد سرویس ارائه دهد و محصولات شما را به فروش برساند. 

حذف واسطه ها 

شما میتوانید محصولات را به صورت مستقیم به مخاطبان خود به فروش برسانید بسیاری از عمده فروش ها درآمد بیشتر از طریق فضای وب دارند. 

خرید از طریق موبایل

امروز مردم بیشتر زمان خود را در موبایل همراه خود سپری میکنند.  بنابراین با طراحی سایت فروشگاهی ریسپانسیو کاربران شما میتوانند خرید لذت بخش و آسانی را در هر موقع و هر کجا که هستند از طریق گوشی خود انجام دهند.

تعامل با کاربران

شما میتوانید از طریق وب سایت تعامل بیشتری داشته و نقاط قوت و ضعف محصولات خود را از کاربران جویا شوید. بخش انتقادات و پیشنهادات و نظرات را میتوانید برای هر محصول قرار داده تا کیفیت آن ها را بسنجید. از طرفی میتوانید مایحتاج مورد نیاز کاربران را دریافت و فروشگاه خود را از نظر محصولات آپدیت نمایید.

کاهش هزینه ها

خرید یا اجاره یک مغازه و فروشگاه هزینه بسیار زیادی را نیاز دارید که شما میتوانید این هزینه هنگف را با راه اندازی فروشگاه آنلاین به میزان زیادی کاهش دهید. 

صرفه جویی در وقت و هزینه

دیگر نیازی ندارید که زمان زیادی را صرف حضور در فروشگاه خود کنید میتوانید بدون داشتن یک فروشگاه فیزیکی تنها به صورت آنلاین فروش خود را داشته باشید. 

امروزه مردم بیشتر خرید خود را آنلاین انجام میدهند

با توجه به شیوع بیماری کووید مردم خرید های آنلاین 50 درصد بیشتر از قبل شده است. که اگر شما کسب و کار خو درا در سطح اینترنت گسترش دهید باعث میشود که بازار را در حیطه کاری خود در دست بگیرید. 

طراحی فروشگاه اینترنتی هدفمند و کاربردی

طراحی فروشگاه اینترنتی هدفمند

راه اندازی یک فروشگاه اینترنتی هدفمند و کاربردی مطابق با کسب و کار شما میتواند شما را در پیشبرد اهداف تجاری که دارید کمک بسیار زیادی کند.

برندسازی و افزایش فروش با فروشگاه اینترنتی

افزایش فروش با فروشگاه اینترنتی

با طراحی فروشگاه آنلاین برندسازی کنید و تعداد زیادی از مشتریان را به سمت خود جذب کنید که منجر به این میشود که میزان فروش خود را در بستر وب افزایش دهید.

امکانات بالای طراحی فروشگاه اینترنتی

فروشگاه آنلاین با کیفیت و سرعت بالا

ابزارها و امکانات کاربردی را میتوانید برای فروشگاه اینترنتی خود داشته باشید که به اندازه چندین متخصص و کارمند برای شما کارآمد و موردنیاز خواهد بود.

نقاط قوت سایت فروشگاهی با I.T.O

چرا I.T.O ؟

هر مجموعه ای نقاط قوت و ضعف خود را دارد. اما باید دید که مزی انتخاب ما به عنوان طراح سایت فروشگاهی شما چه مواردی است ؟

نیروی متخصص
92%
امکانات
89%
هزینه ها
95%
پشتیبانی
98%

پکیج هزینه طراحی سایت فروشگاهی

طراحی سایت برنزی

مناسب برای فروشنده ها
میلیون تومان 8 12 میلیون تومان
 • امکانات : ++
 • بهینه سازی سایت : + +
 • سفارشی سازی سایت : + +
 • مشاوره رایگان کسب و کار
 • مدت زمان تحویل : 7 روز کاری
 • پشتیبانی : 3 ماه رایگان
 • گواهینامه ssl رایگان
 • پرداخت : نقدی

طراحی سایت نقره ای

مناسب برای کسب و کارها
میلیون تومان 12 20 میلیون تومان
 • امکانات : +++
 • بهینه سازی سایت : + + +
 • سفارشی سازی سایت : + + +
 • مشاوره کسب و کار
 • مدت زمان تحویل : 10 روز کاری
 • پشتیبانی : 6 ماه رایگان
 • گواهینامه ssl رایگان
 • پرداخت نقدی + اقساط 2 ماهه
پیشنهادی

طراحی سایت طلایی

مناسب برای شرکت ها
میلیون تومان 32 43 میلیون تومان
 • امکانات : ++++
 • بهینه سازی سایت : + + + +
 • سفارشی سازی سایت : + + + +
 • مشاوره دیجیتال مارکتینگ
 • مدت زمان تحویل : 25 روز کاری
 • پشتیبانی : یک سال رایگان
 • گواهینامه ssl + هاست
 • پرداخت نقدی + اقساط 3 ماهه

طراحی سایت پلاتینیوم

مناسب برای مجموعه ها
میلیون تومان 76 89 میلیون تومان
 • امکانات : کامل
 • بهینه سازی سایت ویژه
 • قابلیت سفارشی سازی سایت
 • مشاوره دیجیتال مارکتینگ ویژه
 • مدت زمان تحویل : 2 الی 3 ماه
 • پشتیبانی : یک سال رایگان
 • گواهینامه ssl + هاست
 • پرداخت نقدی + اقساط 4 ماهه
طراحی فروشگاه اینترنتی با ITO
هزینه طراحی سایت فروشگاهی

چرا طراحی فروشگاه اینترنتی ما موردنیاز شما است ؟

مشاوره برندینگ

بسیاری از رقیبان شما پا بر عرصه دیجیتال مارکتینگ گذاشته اند و توانسته اند سود زیادی را در این راه کسب کنند. فعالیت در فضای آنلاین شاید سخت تر از فضای واقعی شما باشد زیرا رقابت تنگاتنگ خواهد بود. 

همانطور که شما کاربران زیادی به دست می آورید باید بدانید که رقیبان شما نیز پرقدرت تر نیز فعالیت میکنند. فعالیت در این عرصه حرفه ای و تخصصی خواهد بود که باید با شرکت متخصص در زمینه برندینگ طراحی سایت فروشگاهی مشاوره داشته باشید.

بهینه بودن سایت

البته تنها دارا بودن یک سایت فروشگاهی برای درآمدزایی کافی نیست شما باید برندنیگ و تبلیغات نیز داشته باشید که بهترین روش برای آن سیستم سئو سایت فروشگاهی است که باعث میشود با کمترین هزینه با بیشترین بازدهی در معرض دید مخاطبان خود قرار بگیرید. با کمک متخصصین I.T.O میتوانید میزان بازدید از سایت خود را افزایش دهید. 

سرعت و کیفیت بالای سایت

در دسترس بودن فروشگاه بسیار مهم است زیرا اگر وب سایت فروشگاهی شما دچار کندی یا قطعی باشد بازدیدکنندگان خود را از دست خواهید داد که این تضمین به شما داده خواهد شد که پس از راه اندازی وب سایت همیشه به صورت 24 ساعته با سرعت بسیار خوب خدمت رسان مشتریان خود باشید. 

خدمات پس از فروش

یکی از اصول و اهداف شرکت I.T.O جلب رضایت و تامین آسایش مشتریان است. ما همواره به این متعتقد هستیم که باید همواره ارتباط موثر و پیگیری را با شما داشته باشیم تا خیال شما نیز بعد از راه اندازی سایت راحت باشد. ما همواره در تلاش هستیم که کیفیت خدمات و پشتیبانی خود را بهبود دهیم تا کوچکترین دغدغه برای شما باقی نماند.

مزایای طراحی سایت فروشگاهی​

امکانات طراحی وب سایت فروشگاهی

امکانات طراحی سایت فروشگاهی بسته به نوع طراحی متفاوت است . ممکن است سایت فروشگاهی شما یکسری امکاناتی را نیاز داشته باشد که پلتفرم وردپرس قادر به ارائه آن نباشد. چنانچه کارفرما نیاز به آن امکانات داشته باشد برنامه نویسی اختصاصی انجام خواهد شد.

ما در این بخش برای شما دو نوع از امکانات سایت فروشگاهی را برای شما لیست کرده ایم . چنانچه طراحی سایت فروشگاهی شما بدست شرکت ما انجام گردد این امکانات به صورت دیفالت بر روی سایت اعمال خواهد شد.

امکانات عمومی سایت فروشگاهی

در زیر به تعدادی از امکانات عمومی طراحی وب سایت اشاره میکنیم که در ساخت سایت فروشگاهی نیز مورد استفاده قرار میگیرد که باید در ابتدای راه اندازی این موارد اضافه شوند. 

امکانات تخصصی سایت فروشگاهی

در زیر تعدادی از ویژگی ها و قابلیت های طراحی وب سایت فروشگاهی که به صورت رایج است لیست شده است که میتوانید ملاحظه کنید :

طراحی فروشگاه اینترنتی ، افزایش درآمد

آیا میخواهید که همین امروز کسب و کار خود را گسترش داده و فروش آنلاین داشته باشید ؟

سفارش طراحی سایت فروشگاهی