درباره تیم ایران تکنولوژی اپریشن I.T.O

بیش از 10 سال که تیم ایران تکنولوژی اپریشن در حوزه دیجیتال مارکتینگ فعالیت میکند. این گروه زیر مجموعه شرکت طراحی سایت وب سازان مرصاد است که به صورت موثری در این حوزه فعالیت موفقیت آمیزی داشته است.

رسانه ها و ابزارهای دیجیتالی نقش مهمی در زندگی افراد تا کنون داشته است که روز به روز وابستگی مردم نیز به آن بیشتر میشود. بنابراین ما تمام تلاش خود را به کار خواهیم گرفت تا تحلیگر آخرین پیشرفت های در حوزه وب و اینترنت باشیم و بتوانیم با تخصص و دانش خود گامی بزرگ برای صاحبان کسب و کارها برداریم.

پیشرفت شما همواره برای ما مهم است زیرا باعث افزایش اعتبار ما خواهد شد. شفافیتی که در فضای همکاری ما با شما وجود دارد باعث میشود که گسترده خدمات و فعالیت ما بیشتر از حد توافق شده با شما نیز باشد.

ارتباط صمیمانه و دلسوزانه ای که با مشتریان خود داریم منجر میشود که ساخت بهتری از کسب و کار مشتریان داشته و در تمام مراحل ارائه خدمات ارتباط مستقیم و سازنده ای را با شما داشته باشیم. و شما را از تمام جزئیات فعالیت هایی که در حهت پیشبرد اهداف شما است باخبر سازیم.

seo about
shopping shopping online sale 5217035

خدمات شرکت I.T.O

فضای وب فارسی همانطور که میدانید فاصله زیادی با دنیای دیجیتال انگلیسی زبان دارد بنابراین ما تمام تلاش خود را به کار خواهیم گرفت تا بتوانیم این فاصله را تا حد امکان کاهش دهیم. هدف ما این است که همواره یک رقابت سالم و حرفه ای میان کسب و کارها وجود داشته باشد. ماموریت ما این است که به سهم خود در این فضای وب به کسب و کارها کمک کنیم تا بتوانند رشد چشمگیری در صنعت آنلاین خود داشته باشند.

طراحی سایت

اولین قدم برای ورود به دنیای دیجیتال مارکتینگ، طراحی سایت میباشد. داشتن یک سایت خوب بسیار مهم است .

سئو سایت

بعد از طراحی سایت برای بالا رفتن نرخ درآمد خود، نیاز است که در دنیای وب شناخته شوید .

طراحی اپلیکیشن

بهتر است در کنار طراحی سایت و بعد از سئو سایت اقدام به طراحی اپلیکیشن کنید. البته بیشتر منظور موارد خاص است.

دیجیتال مارکتینگ

دیجیتال مارکتینگ وسعت بسیار زیادی دارد. محدود به طراحی سایت و طراحی اپلیکیشن نمی شود .

resume 6082709

در شرکت آی تی او استخدام شوید

میخواهید که به تیم ما بپیوندید ؟

Send us your resume

شرکت آی تی او

تیم طراحی ایران تکنولوژی اوپریشن مفتخر است با تجربه 15 ساله در خدمت شما عزیزان باشد.ما با بهره بری از بهترین و باتجربه ترین تیم طراحی در تمام زمینه های دیجیتال مارکتینگ رزومه موفقی را با وجود مشکلات موجود فراهم سازیم.

تهران - اقدسیه - شمیران سنتر

دیره – نایف – روبه روی مرکز درمانی علی

hi]@ito-webdesign.com]

ارتباط با ما

تماس با ما

درباره ما

تماس با پشتیبانی

09127371388

مجله ITO

مقالات

اخبار